SimplyGo hapnikukontsentraatori rendihind ja arveldamine

  • rent – 10.- eurot päevas
  • tagatisraha – 100.- eurot
  • lepingutasu – 20.- eurot
Tagatisraha tasub klient seadme rendile võtmisel. See makstakse kliendile tagasi toote tagastamisel.
Lepingutasu tasutakse üks kord seadme rendi vormistamisel ja seda ei tagastata.
Esimene rendimakse, tagatisraha ja lepingutasu tasutakse sularahas või pangakaardiga, rendilepingu pikendamisel on võimalus tasuda ka pangaülekandega.

Kust hapnikukontsentraatorit rentida?
Toodet saab rentida Hansa Medical OÜ esinduskauplusest Sütiste Tervisekeskuse I korrusel.
Aadress: J. Sütiste 17/1, 13419 Tallinn.
Avatud E-R: 8.30-16.30.
Tel.: +372 510 2686
E-post: hmpood@hansamedical.ee

Mida rendikomplekt sisaldab?
Rendikomplektis on SimplyGo kaasaskantav hapnikukontsentraator, suurte mugavate ratastega järelkäru, 2 laetavat tavaakut, autolaadija sigaretisüütaja 12 V otsikuga, 220 V laadija (seadet saab kasutada laadimise ajal), tarvikute kott, seadmekott, õlarihm ja juhend.

Milliseid isiklikke tarvikuid tuleks juurde osta?
Hapnikukontsentraatori kasutamiseks on vajalik lisaks kontsentraatori rentimisele osta endale ka isiklikud tarvikud:
hapnikuvuntsid/ninakanüül – 1.40 eurot.

Mida kaasa võtta?
Toote rendilepingu sõlmimiseks peate kaasa võtma isikut tõendava dokumendi ja maksevahendi, kas sularaha või krediitkaardi.

Toote transport
SimplyGo hapnikukontsentraator kaalub koos akuga 4,5 kg. Kui toode on järelkäru peal, on sellega mugav ka tänaval liigelda. Vajadusel võite tellida transpordi.
Saame kliendi soovi korral toimetada hapnikukontsentraatori koju ja sõlmida lepingu kohapeal. Sellisel juhul peab toote rendilevõtja tasuma transpordi- ja koduvisiidikulu.

Miks rentida?
Hapnikukontsentraatori müügihind on 5400.- eurot. Toote rentimine on parim lahendus koduseks hapnikraviks, kui vajate seadet lühikeseks ajaks, näiteks reisile minnes, või kui Teil napib vahendeid hapnikukontsentraatori ostmiseks. Ajutise rentimise käigus saate kontrollida hapnikravi tõhusust ja sobivust Teile. Toote ostu võite kaaluda, kui plaanite hapnikravi kasutada kauem kui 2 aastat.

Kasutusvastutus
Hansa Medical hooldab hapnikukontsentraatorit vastavalt tootja Philips Respironics´i tehnilisele juhisele, kuid ei vastuta seadme väära kasutamise tagajärgede eest. Patsiendi kohustus on tutvuda seadme kasutusjuhendiga ja kasutada seadet heaperemehelikult. Samuti peab patsient raviarstilt saama juhised vajaliku hapniku kontsentratsiooni, voolukiiruse (l/min), kasutuse aja ja muude raviküsimuste kohta. 

SimplyGo hapnikukontsentraatori kasutamise juhend.